[SATILIK]Olympus E-M10 Mark II + Lumix 14-42 + Fujian 35mm + M42 Adaptör

Moderatörler: biunlu, Esat Sanlav, Ubeyd

Forum kuralları
DİKKAT!
Forumda “Yeni kayıtlı kullanıcı” üyeler, “Kayıtlı kullanıcı” grubuna dahil olana kadar(5 mesaj) bu başlıkta sadece okuyucu iznine sahiptir.
Standart yetkilere hızlıca sahip olmak için dilerseniz tanışma bölümünde kendinizden bahsedebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
kagarlitski
Yeni Üye
İletişim:

[SATILIK]Olympus E-M10 Mark II + Lumix 14-42 + Fujian 35mm + M42 Adaptör

Mesajgönderen kagarlitski » Pzr Tem 09, 2023 2:03 pm

Yalnızca seyahatlerde kullandığım bir makinedir. Covid'den önce almıştım, sonra da pek kullanmak kısmet olmadı. Kozmetik olarak olarak sıfıra yakındır. 9000 shutter'ın altındadır (fotoğrafta görebilirsiniz). Ekran koruyucuyla kullanılmıştır, ekranı mükemmel durumdadır. Lenslerde en ufak bir çizik, atma vs. söz konusu değildir. Fotoğraflarda kamera ve lens üzerinde görülen noktalar tozdur. Lens kapakları ve parasoley mevcuttur. Yanında orijinal şarj aleti, kablosu ve orijinal Olympus yedek pil verilecektir. Ayrıca M42 adaptör ve lens halkaları da mevcuttur. Kutusunun içinde gönderilecektir. Takas teklif etmeyiniz, Sony'ye geçtiğim için satılıktır. Mümkünse İstanbul Kadıköy'de elden teslim etmeyi tercih ederim.

Fiyat toplu fiyattır, foruma özel 8500 yaparım. Tek tek satmayı düşünmüyorum maalesef.

Neden bilmiyorum ama fotoğraf ekleyemedim. 1111159888 koduyla malum sitede aktiftir.

“Üyelerin 2.el ilanları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir